Geberitu SERVIS- oprava toalety značky Geberit. Oprava nefungujúceho wc splachovania WC GEBERIT. Volajte 0903 903 799 - Geberit-majster

Najčastejšou poruchou v nádržke Geberitu je pokazený napúšťací ventil wc nádržky.

Oprava tohto ventilu je veľmi jednoduchá. Napriek tomu by som túto prácu prenechal skúsenému majstrovi.

Klasické wc kombi - výmena ventilu nádržky

Pokiaľ máte doma bežné kombi wc podľa tohto stručného návodu sa ho môžte pokúsiť vymeniť. 1. Zavrieme prívod vody do nádržky.  2. Odmontujeme hadičku pripevnenú k nádržke 3.V tom mieste kde bola pripevnená hadička ku nádržke odskrutkujeme šrobenie ktoré upevňuje ventil ku nádržke 4. Vyberieme ventil ktorý ostal volný. 5.Napúšťací ventil zoberieme do obchodu s vodoinštalačným materiálom a kúpime ten istý alebo podobný / skúsený predavač vám na 100 % predá ten správny aj keď sa bude zdať ,že vyzerá inak. 5. Zložime všetko tak ako to bolo a pusti­me vodu do nádržky. Nový plavák začne pracovať tak ako má. Pri pokazenom splachovacom ventile si tiež možme poradiť sami. Postup: 1. Uzavrieme prívod vody. 2. Odpojíme vodovodnú hadičku ktorá privádza vodu do nadržky. 3. Odskrutkujeme zatláčaci gobík splachovania. Vždy ide odtočiť veľmi lahko /smerom do ľava./. Musí sa odskrutkovať , aby sme mohli zložiť veko nádržky. 4. Vypustime všetku vodu z nádržky. 5.

Pokazený splachovač wc kombi oprava

Na dne nádržky sú šróby ktoré musíme odskrutkovať , aby sme mohli dať dole celú nádržku. BEZ TOHTO ÚKONU totiž väčšinou nevymontujeme základ splachovacieho ventilu ktorý sa ukrýva práve pod nádržkou. Je to veľká matica ktorú treba odskrutkovať aby sme mohli vymeniť starý splachovací ventil za nový. Ak máme demontovaný starý splachovač, zoberiem ho do najbližšieho železiarstva, kde nám kvalifikovaný pracovník predá nový splachovač. Nový spalchovací ventil vložíme do nádržky a veľkou maticou priskrutkujeme zospodu nádržky. 8. Skôr než nasadíme nádržku späť na záchodovú misu, musíme medzi nádržku wc a misu wc vložiť tesnenie v tvare aké tam bolo. Dá sa v železiarstvách zohnať presne také, aké tam bolo. Či už je to splachovacie zariadenie alebo vypúšťacie dostanete k tomu aj návod .Ak si tento návod dobre prečítate mohlo by sa vám to podariť opraviť No, a ak nie , viete kde Vám poradia ? No predsa tu : Inštalatér, Miroslav Roth - 0903 903 799.

OPRAVA WC  GEBERIT SERVIS IHNEĎ-  výmena poškodených dielov .

Geberitjpg

Geberit Náhradné diely: Poskytujem výmenu poškodených dielov značky Geberit.

Geberit splachovač - vypúšťací ventil značky Geberit

Geberit plavák - napúšťací plavákový ventil značky Geberit

GEBERIT Servisný Balíček - T.j. zvýhodnená výmena opotrebovaných dielov nádržky / Servis Geberitu /